GARTNERJobsSzállítmányozó

Szállítmányozó

Gartner Intertrans Hungaria Kft.munkatársat keres zalaegerszegi, gyáli telephelyére.
Szeretnél egy több mint 100 éves tradicionális osztrák vállalatcsoport és egyben Magyarország egyik legnagyobb  árbevételű fuvarozási és logisztikai vállalatának új munkatársa lenni?

Főbb feladatok:

  • szállítmányozási standardok és irányelvek alkalmazása
  • közúti szállítások szervezése, lebonyolítása alvállalkozó partnerek bevonásával
  • meglévő ügyfelek üzletfejlesztési tevékenysége
  • alvállalkozói kapcsolatok bővítése; árajánlatok készítése
  • vevői reklamációk kezelése
  • szállítások nyilvántartása vállalatirányítási rendszerben

Elvárásaink a munkakör betöltéséhez:

  • minimum középszintű végzettség
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német idegen nyelv ismerete
  • agilis, proaktív, kooperatív személyiség, vevőközpontúság
  • precizitás, önálló, megbízható munkavégzés
  • a szállítmányozásban szerzett minimum egy éves tapasztalat
  • Román, lengyel vagy horvát nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • tapasztalatnak megfelelő, versenyképes kompenzációs és kiemelkedő juttatási csomag (bónusz,
  • cafeteria, bejárás támogatás, önkéntes pénztári juttatás
  • aktív GARTNER közösségi élet
  • modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • határozatlan munkaszerződés
  • hosszú távú perspektíva, stabil, tőkeerős nemzetközi vállalat

Kapcsolatba lépni:

hrzalaegerszeg@gartner.hu

Belépés dátuma:

hamar

Anstellung Vollzeit
Standort Zalaegerszeg - Ungarn
Vergütung

Ez a pozíció vonzó fizetést kínál, amely jóval meghaladja az iparági kollektív szerződést.

Jetzt online als Szállítmányozó bewerben

Dokumenten-Upload (z.B. Anschreiben/Motivationsschreiben, Lebenslauf, Zeugnisse und Zertifikate)
Gartner Transport und Logistik Kontakt
Sie haben Fragen zu unseren Leistungen oder zu GARTNER allgemein? Wir sind für Sie da!
GARTNER KG

Zentrale Österreich

A-4650 Lambach

Linzer Straße 40

Telefon +43 7245 234 0